Gülseren Aksu


Metin hocama teşekkür etmek için o kadar çok sebebimiz varki… Teşekkürler hocam, sayenizde tüm olumsuzluklar hayatımızdan birer birer çıkıyorlar.
 
Öncelikle pozitif bakmak gerek, ruhunu beynini vücudunu hazırlamak lazım bu operasyona ve sonrası ameliyat olduğunda tamamen kişinin kurallara uyması gerek. Zamanında tahlillerin yapılması lazım hatta arada bir kan tahlilleri yaptırmasıda iyi olur herkes sürekli saç dökümünden bahsediyor benim zaten saclarım çok azdır ama şükürler olsun ciddi bir şekilde dökülmedi zira ilaçlarımı kullandım vede tamamen zeytinyağlı şampuan kullandım, kaldıki isterse kel kalayım ona bile razıydım yaşadığım olumsuzlukları düşündükçe.

Hele bir düşünecek olursak eğer merdivenleri çıkarken yardım almadan cıkamayan bizler, yaz gelince vücudumuzun hava almayan bölgelerinde oluşan yaralar, otobüse bindiğimizde yanımıza oturmak istemeyen insanlar, arkamızdan şişko diye alay eden çocuklar, bir mağazaya girdiğimizde hanımefendi size göre kıyafet satmıyoruz diyen tezgahtarlar, hatta birçok obez olan bayan arkadaşımızın eşlerinin onları beğenmemesi ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmemiz, getir getir o kolay kolay doymaz diyen eş dost akrabalar, aman sağlam yere otur o sandalye seni çekmez diyenler, daha sayılıcak o kadar çok olumsuzluklar varken bizi yeniden hayata döndüren sevgili doktorumuz Metin hocama teşekkür etmemiz için öyle çok sebep varki. Bunlar sadece birkaçı.